środa, 18 maja 2016

MXRevShare - platforma reklamowa -dolacz za darmo

MXRevShare to platforma reklamowa, której adminem jest James Lee Valentines.
Jak mówi sam własciciel, program ma działac do 2020r.
Teraz masz okazję przystapic zupełnie za darmo i uzbierac na pierwsze paczki reklamowe klikając codziennie 100 reklam (to tylko godz i 10min).
Rejestracja:
(jedno konto na jedno domostwo)
zalóż darmowa poczte email na www.gmail.com , kliknij w link  https://mxrevshare.com/pl/?r=gosiak  i wypełnij formularz (ustaw j.polski klikajac na naszą flagę, a nastepnie rejestracja, zapisz koniecznie w zeszycie wszystkie hasła i loginy, zeby nie zgubić):

potwierdz link , który dostaniesz na swoja poczte email, i zaloguj sie do panelu programu MXRev Share.


oglądnij etartową, potem zamknij czerwonym krzyzykiem po lewej stronie:kliknij na zielony pasek Ogladaj reklamy Milionaire:
 

kliknij kolejno w 3 banery i zamknij strone:Teraz oglądnij 100 reklam, kliknij napis; Go To Millionaire Ads

wykonaj polecenie, które widzisz:W firmie MxRevShare nie zarabiasz na paczkach reklamowych, jest to bonus od firmy na kolejne usługi reklamowe.
Po oglądnięciu 100 reklam, naliczy się na twoje konto BONUS 0,5$, czyli po 10 dniach mozesz kupic pierwszą paczkę reklamową za 5$, BONUS na tą chwilę 2,5%, paczka wygasa za ok.44 dni. Pamietaj, ze nie jest to program inwestycyjny, a platforma reklamowa, która bonus wypłaca za Twoją aktywnosc (ogladanie reklam) jesli program ma zyski (nie ma żadnych gwarantowanych, naliczen, bonusów itp.).


jak zakupic paczki reklamowe z salda konta lub Repurchase/MX Konto?
Z salda głownego możesz wypłacać pieniądze lub kupic paczki (czyli wyswietlenia twoich reklam) , natomiast z Repurchase/MX Konto tylko kupować paczki reklamowe.W programie są 3 rodzaje paczek reklamowych:
za 5$, 25$ i 50$ (róznią się iloscią wywietleń strony).
Obowiązkowo ogladasz 10 reklam  ale klikaj równiez do 100 dziennie.
Za uzyskane kredyty mozesz reklamowac własne programy zarobkowe, biznes stacjonarny lub jakąkolwiek stronę.Po rejestracji skontaktuje sie z Tobą i dostaniesz dostęp do naszej zamkniętej grupy na FaceBooku.

Kilka zrzutów jak to w praktyce wyglada (będą dodawane co jakis czas):

,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz