piątek, 8 stycznia 2016

WowApp - darmowa aplikacja na ktorej zarabiasz

WowApp - to darmowa aplikacja moblina i na komputery stacjonarne. Działa cos jak skype, Facebook Messenger, Viber, WhatApp z tym że, płaci za samo jej używanie.


Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których możesz uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. 

Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji.

Mozesz polecacWowApp następnym użytkownikom i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń (dochody z reklam wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast). Otrzymane w zamian tzw. wowcoinsy (żetony wow) możesz wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal.

Dołacz teraz i odbieraj % z wpływów z reklam, jakie wyswiatlaja sie Tobie w tej darmowej aplikacji, a takze osobom zaproszonym przez Ciebie. 

Kliknij w ten link: https://www.wowapp.com/w/gosiak i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy. Po kliknięciu w Create Account zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie automatycznie zacznie się pobierze się aplikacja (zainstaluj ją sobie na komputerze), nastepnie kliknij w link, który otrzymales/as na poczte e-mail w celu pełnej aktywacji aplikacji.
Język polski planowany jest koło marca, kwietnia 2016r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz