poniedziałek, 25 stycznia 2016

Jak na tym zarobic? TESCO, MEDIAEXPERT, CENEO, RTV EURO AGD, GROUPON, DEICHMANN

Czy znasz już Retiso?
TESCO, MEDIAEXPERT, CENEO, RTV EURO AGD, GROUPON, DEICHMANN - jak na tym zarabiac?
Naprawdę warto się tym zainteresować!
Tu zarabiają wszyscy!


Retiso to społeczność budowana przez firmy oraz aktywnych klientów. Obecnie można robić tańsze zakupy w ponad 1000 firm – zarówno przez Internet jak i tradycyjnie. Platforma obejmuje m.in. siec supermarketów Tesco łącznie ze stacjami benzynowymi – działają w większości większych miast w Polsce i wiele innych.

Nasz Pasaż handlowy czyli zbór 576 sklepów w których dzisiaj możesz kupować to co zwykle kupujesz od artykułów spożywczych po materiały budowlane, usługi bankowe i wiele innych   https://retiso.com/pasaz-handlowy.html

Karta Retiso to po prostu karta prepaid VISA, którą możesz normalnie płacić w sklepach zrzeszonych w Retiso jak i innych. W sklepach Retiso, które nie obsługują płatności kartą podajesz numer ID wydrukowany na karcie. Karta ma limit 10 000 DZIENNIE a kwota MIESIĘCZNA nie może przekroczyc 20 000 zł i tak co miesiąc przez 3 lata.


Dla mnie to rewelacja. Powstał program dzięki któremu możemy zarabiać dosłownie wszyscy. Bo przecież wszyscy codziennie kupujemy chleb, warzywa, mięso i tysiące innych produktów.
Tutaj budując grupę zakupową (a na takich produktach i formie ich kupowania to sama przyjemność) szybko wypracujemy sobie dochód pasywny. 

Zarejestruj  się do f-my Retiso ,
Zbieraj rabaty, zarabiaj na swoich zakupach i osób poleconych !

I zapraszamy do rejestracji . Po zaproszenie zgłoś się do osoby, która program Ci poleciła (w tym wypadku do mnie, zakładka KONTAKT)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz