niedziela, 11 sierpnia 2013

MonaVie

Od pewnego czasu zastanawiałam sie nad podjęciem współpracy z MonaVie, działającą od 2005r.  
Teraz nadarzyła sie okazja bardzo taniego wejścia (polskie grupy oferują pakiet za 1300 zł), ale wchodząc do tajlandzkiej grupy mamy dostep do innych pakietów na wejście (zakup na własny użytek bez sprzedaży, jesli nie chcesz tego robic). MonaVie  szybko stała się liderem w branży wellness. Dostarcza możliwości poprawy zdrowia, dzięki wyjątkowej jakości produktom, oraz osiągania finansowego dobrobytu, dzięki korzystnemu planowi wynagrodzeń.  Monavie planuje ciągłą ekspansję zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na nowych rynkach na całym świecie, dlatego właśnie teraz jest idealny czas na to, aby dołączyć do międzynarodowego teamu.


Z jakich produktów korzystamy?

- MonaVie 
- MonaVie Active
- Monavie Kosher
- MonaVie E - mieszanka energetyczna
- MonaVie RVL - program kontroli wagi

MonaVie – jest mieszanką 19 świetnie smakujących owoców na czele z jagodą acai, która zawiera niezbędną dawkę antyoksydantów oraz całą gamę składników odżywczych, które razem tworzą mieszankę dostosowaną do naturalnych potrzeb Twojego organizmu i stanowią niezbędny suplement codziennej diety. Sok MonaVie został opracowany przez zespół naukowców, lekarzy i dietetyków.
Zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia mają zasadnicze znaczenie dla jakości Twojego życia. Firma MonaVie oferuje przepyszną mieszankę brazylijskich jagód ACAI (jednego z największych darów natury – okrzyknięta „Najbardziej energetycznym owocem świata” – Superfoods) oraz 18 innych, korzystnie wpływających na zdrowie owoców organicznych z różnych stref klimatycznych świata


Plan marketingowy.
MonaVie oferuje najbardziej innowacyjny i dynamiczny plan kompensacyjny w branży sprzedaży bezpośredniej. 8 sposobów zarabiania i 50% wartości sprzedaży wypłacane w prowizjach dla dystrybutorów, czynią współpracę z MonaVie naprawdę opłacalną!
01 Sprzedaż Detaliczna
02 Premia od Klienta Preferowanego
03 Premia od Pierwszego Zamówienia
04 Premia za Osiągnięcie Rangi Star
05 Premia Zespołowa
06 Kierownicza Premia Wyrównawcza
07 Fundusz Kierowniczy
08 Wielokrotne Centra Biznesowe

Zobacz plan marketingowy:


Zalety planu marketingowego MonaVie:
  • Binarny plan marketingowy ma taką zaletę, że osoby, które są nad Tobą będą pomagać Ci w budowaniu twojej grupy biznesowej, gdyż będą wpisywać kolejnych dystrybutorów, którzy będą już pod Tobą, natomiast osoba, która rejestruje nowego dystrybutora jest jego sponsorem. Wystarczą dwie osoby bezpośrednio zarejestrowane przez Ciebie i własne zamówienie (przynajmniej 1 karton, czyli 4 butelki), abyś korzystał z systemu premii MonaVie, czyli był w pełni aktywny i zakwalifikowany.
  • Każda nowy dystrybutor przynosi dodatkowe korzyści gdyż wszyscy działają we wspólnym systemie wzajemnej współpracy.
  • Rewelacyjny system wynagradzania dystrybutorów. Premie wypłacane są w każdy piątek, czyli wykupując swoją aktywację raz na 28 dni masz prawo do otrzymania prowizji przez kolejne 4 tygodnie w wysokości 10% z mniejszej nogi plus premie z osób, które zasponsorowałeś/wałaś oraz innych korzyści,Zapraszam do obejrzenia prezentacji: 
http://www.nat.mvsystem.pl/prezentacja 
która pozwoli dokładnie zapoznać się z działaniem firmy MonaVie i możliwościami zarabiania pieniędzy.
Piszę o grupie międzynarodowej, ponieważ dołączyłam do teamu z linii z Tajlandii, która jest koordynowana przez Polaka mieszkającego na stałe w Bangkoku. Strona główna:

Nie umieszczam reflinka, ponieważ naszym zadaniem jest budowanie silnego zespołu na nieco innych zasadach. Zainteresowane osoby proszę o informacje na email (jesli chcesz skorzystac z bardzo tanich pakietów!!!). 

Rozbudowujemy naszą grupę poprzez zakup niedużych pakietów produktów MonaVie - choćby wyłącznie na potrzeby własne. Takie rozwiązanie daje gwarancję ciągłości zamówień z każdego poziomu i stabilnych dochodów dla wszystkich osób wchodzących do naszej grupy.
Ja na swoją paczkę 4 butelki Monavie właśnie oczekuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz