środa, 14 sierpnia 2013

Agrabla - polski MLM + program partnerski

Agrabla to polski projekt z darmową rejestracją, który przeszedł niesamowite przeobrażenie. Jest najlepszy na rynku Polskim. Od ok. tygodnia rozpoczęła się akcja promocyjna nowej Agrabli. Agrabla jest zarejestrowana w Polsce, a właściciele to Marek Deja i Tomek Urban. Wypłaty są robione na konto w polskim banku. 


Dla kogo jest Agrabla?
- dla osób fizycznych
- dla przedsiębiorców
każdy z nas możesz zapraszać przedsiębiorców do Agrabli (otrzymując za to wynagrodzenie). W ten sposób my mamy wpływ na ofertę firmy (np. piekarnie, salon fryzjerski, sklep spozywczy, salon kosmetyczny, biuro podróży, kancelarię adwokacką, słowem kogo chcemy).


2 podstawowe filary na jakich opiera się Agrabla, 
czyli jak zarabiamy:

1. Zdobywanie punktów poprzez kupno produktów/usług na portalu BogataGmina.pl
2. Zdobywanie pkt poprzez kupno produktów/usług w fizycznych sklepach/gabinetach przy pomocy Karty Klienta Agrabli (koszt karty to kilka zł)

Ad.1. przedsiębiorca kupuje pkt rabatowe od Agrabla i przydziela je do produktów, które oferuje na na portalu www.Bogatagmina.pl
przykładowo:
kupujemy jakiś produkt  np. kurs za 90 zł  i nasze konto zostanie zasilone 70 pkt (juz mamy aktywne konto na 3 m-ce!!!). mozemy zbierac tez pkt przez 3 m-ce i dopiero aktywowac konto, ale nie mozemy zapraszac do programu, jesli nasze konto jest nie aktywne.

ad.2. przedsiębiorca kupuje pkt rabatowe Agrabla i zamiast umieszczac produkty na portalu www.BogataGmina.pl , opisuje produkt, czyli inaczej podłancza swój fizyczny sklep np. salon kosmetyczny, zakład fryzjerski, piekarnie. Klient odwiedza fizyczny sklep czy biuro podróży i płaci kartą klienta Agrabli. Przedsiębiorca terminal zakupuje w Agrabli za 300 zł + vat na rok. Moze tez ręcznie przyznawac pkt korzystając zlaptopa i dostepu do Internetu.W ten sposób klientowi przy zakupach naliczaja się pkt. Jak uzbiera 70 to aktywuje konto i buduje strukture pod sobą. Za kazde 200 pkt = 200 zł do wypłaty.
Każdy przedsiębiorca może przepuścić swoją firmę przez portal Agrabla. Przedsiębiorca może też budować strukturę. 

Każda polecona firma która zacznie sprzedawać w programie lojalnościowym prędzej czy później musi wykupić punkty Agrabla, by móc je przyznawać klientom. Za każdy zakup punktów otrzymujesz prowizję w wysokosci 2% wartości zakupionych punktów zaokragloną do całości. 

Czyli przykładowo, jeśli firma wykupi 1000 punktów otrzymasz - 20 punktów! Są to prowizje WIECZNE - co oznacza, że dostaniesz punkty za każdym razem kiedy dana firma wykupi punkty. Budowa struktury:
- osobisty reflink (tutaj sie zarejestruj: 
http://agrabla.pl/panel/?pol=1646 )

- sprzedaż lub rozdawanie kart klienta Agrabli.

Jesli ktos zarejestruje się z Twojego polecenia pojawi się w Twojej strukturze jako nieaktywna osoba do czasu aż zbierze 70 pkt (ma na to 3 m-ce).
Struktura to tylko 6 poziomów (razem tylko 126 osób - zapraszasz osobiście 2).

Plan wynagrodzeń dla 1 konta w marketingu partnerów na jeden okres rozliczeniowy – 90 dni.


3000 punktów to wyliczenia dla 1 konta, możesz mieć nieograniczoną ilość kont! Dla firm jest to kwota 3000zł+VAT (3690 zł) .Jak widzisz z jednego konta masz wynagrodzenie 3000 zł. Zakładając np. 5 kont masz 15 tys zł. Nie ma ograniczeń w zarobkach.


Dla ambitnych mamy program premiowy. 

1. Manadżer Agrabla (gdy zarobek przekracza 2 tys. miesiecznie):

otrzymujesz jednorazową premie na zakup komputera 2000 zł.


2. Dyrektor Agrabla (gdy zarobek przekracza 4 tys. miesięcznie)

Razem otrzymujesz 2000 zł na komputer + 1000 zł/m- na samochód.

3. Generalny Dyrektor Agrabla (gdy zarobek przekracza 10 tys miesięcznie):


Razem otrzymujesz 2000 zł na komputer + 1000 zł/m-c na samochód + 1500 zł/m-c na dom.

4. Diamentowy Dyrektor Agrabla (gdy zarobek przekracza 20 tys. miesięcznie):


Razem otrzymujesz 2000 zł na komputer + 1000 zł/m-c na samochód + 1500 zł/m-c na dom, 2500 zł/m-c na wycieczki.Jesli zarobisz więcej niż 20 tys zł mozesz podwoić te rangi.

Tak więc można zdobyć poziom podwójnego czy też potrójnego dyrektora diamentowego zyskując wielokrotność premii.Prezentacje na żywo pod tym linkiem
w kazdy pon, wt o godz.20.00
środa godz.21.00
http://agrabla.pl/biznes/?pol=1646
tutaj sie zarejestruj do programu: http://agrabla.pl/panel/?pol=1646 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz