niedziela, 12 sierpnia 2012

GSM System - zapisy otwarte!

GSM SYSTEM wystartował 10.08.2012r.  Możliwa juz jest rejestracja (KLIK). Są tam trzy pakiety: Bronz. Silver. Gold, Platinum. Najtańszy kosztuje 10$.  
Jest siedem dni za free, w tym okresie można budować strukturę. W przypadku nieopłacenia, po siedmiu dniach system usuwa osobę i tym samym nie ma martwych dusz w systemie.


System MATRIX 4x7 wrzuca i wypełnia strukturę automatycznie, więc jeśli nie potrafimy  budować własnej struktury, ona sama się wybuduje.
Od poniedziału rusza reklama na szeroka skalę. System bedzie przypisywał nowe osoby (rejestrujace sie bez linku osoby polecajacej) do osób juz zarejestrowanych.


Projekt powstawał przez ponad pól roku w Wielkiej Brytanii, cały skrypt jest po angielsku, przewidywane są strony polskojęzyczne.
Po okresie prelaunchu dostępne będa pokoje konferencyjne, hosting, ebooki. Można wstawiać swoje reklamy, jednak opcja ta dostepna jest  dopiero po wykupieniu pakietu.Konferencje zaczynają się od przyszłego tygodnia po polsku (termin podam) . Jedynym przewidywanym procesorem będzie paypal,  z którym została podpisana odpowiednia umowa. Wypłaty będą odbywać sie automatycznie co miesiąc, potem będzie opcja tygodniowa, po podpisaniu przez firmę GSM kolejnej umowy z paypalem.

Link do rejestracji:
http://gsmsystem.co.uk/?ref=GosiaK  (po zalogowaniu sie do systemu nalezy obejrzec jedną reklamę 5 sek.)

Zobacz prezentacje wideo:

System jest stworzony do wspierania innych firm.
 - Możliwości dodawania reklam Tekstowych i Banerowych .
- Możliwość tworzenia własnych banerów,
- 2 autorespondery:
1 do komunikacji ze strukturą.
2 do wykorzystania do innych firm.
-  System blogowy.
- Niebawem będą dostępne pokoje konferencyjnych do wykorzystania w innych firmach.


Każdy nowy produkt będzie udostępniany i omawiany na konferencjach w języku polskim.


Są dostępne 4 pakiety planu marketingowe.
Brązowy, Srebrny, Złoty i Platynowy. Ceny za pakiety są $10 - $20 - $40 - $120 są to opłaty miesięczne i warto zacząć od najniższego $10. System działa jako Matrix  struktura 4 na szerokość 7 na wysokość.

Pakiet brązowy daje mozliwosc zarabiania  do drugiego poziomu, pakiet silver do poziomu trzeciego, pakiet gold prowizje do poziomu piątego, pakiet platinium do siódmego poziomu. 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz